Login
Teams & Schedules
Help Center
Gaming
Tournament
Team Schedules - Boys U8 Bronze
THUSC 11B THUSCeteer Boys -- (2006-01DBU8-2473)
Winner of bracket based on total points after round robin play.
Bracket
ALL
A
Group -- A
A1
: FSC 11B
A2
: LYS 11B Black
A3
: LYS 11B United 2
A4
: LYS 11B White
A5
: Saints 11B Gold
A6
: SESC 11B Vikings Blue
A7
: SESC 11B Vikings white
A8
: THUSC 11B THUSCeteer Boys
A9
: United PDX 11B Blue West
A10
: United PDX 11B Grey East
A11
: United PDX 11B Grey West
A12
: WA Timbers 11B Harmony Copas 1
A13
: WA Timbers 11B Harmony Copas 2
A14
: WA Timbers 11B West Copas 1
A15
: WA Timbers 11B West Predators 2
Bracket - Sunday, February 24, 2019
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
838023
Delta Park
11:00 AM
D4v4
A8 vs A11
THUSC 11B THUSCeteer Boys
vs.
United PDX 11B Grey West
Bracket - Sunday, March 03, 2019
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
838035
Delta Park
11:00 AM
E4v4
A8 vs A15
THUSC 11B THUSCeteer Boys
vs.
WA Timbers 11B West Predators 2
Bracket - Sunday, March 10, 2019
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
838068
Delta Park
11:00 AM
E4v4
A10 vs A8
United PDX 11B Grey East
vs.
THUSC 11B THUSCeteer Boys
Bracket - Sunday, March 17, 2019
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
838060
Delta Park
10:00 AM
B4v4
A8 vs A1
THUSC 11B THUSCeteer Boys
vs.
FSC 11B
Bracket - Sunday, April 07, 2019
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
838048
Delta Park
09:00 AM
C4v4
A8 vs A4
THUSC 11B THUSCeteer Boys
vs.
LYS 11B White
Bracket - Sunday, April 14, 2019
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
838117
Delta Park
09:00 AM
E4v4
A8 vs A14
THUSC 11B THUSCeteer Boys
vs.
WA Timbers 11B West Copas 1
Bracket - Sunday, April 28, 2019
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
838099
Delta Park
10:00 AM
B4v4
A3 vs A8
LYS 11B United 2
vs.
THUSC 11B THUSCeteer Boys
Bracket - Sunday, May 05, 2019
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
838115
Delta Park
11:00 AM
D4v4
A7 vs A8
SESC 11B Vikings white
vs.
THUSC 11B THUSCeteer Boys